Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Partneři Sokolu Vyšehrad

        The North Face

The North Face, Inc. je americká společnost specializující se na výrobu outdoorového oblečení, obuvi a vybavení. Firma vyrábí jak oblečení a vybavení, které je využíváno v extrémních podmínkách, tak oblečení a vybavení pro běžné podmínky a každodenní použití.Channel Crossing

Smyslem naší společnosti je šířit poselství překonávání hranic a jazykových bariér. Z toho důvodu se také jmenujeme Channel Crossings. Chceme podpořit vaše jazykové vzdělávání a nabídnout vám překladatelské a tlumočnické služby se zárukou té nejvyšší kvality. Důkazem naší prestiže jsou naše ocenění, členství a certifikáty, k jejichž získání je zapotřebí splňovat přísná kritéria.

Web: chc.cz


Jojo Gym

Jsme sportovní centrum, které prostřednictvím pohybových aktivit napomáhá k posílení zdraví dětí i dospělých, jejich harmonickému pohybovému i duševnímu rozvoji a ke sblížení lidí v komunitě.

Web: jojogym.cz

     Koala 42


Butikové softwarové studio z České Republiky zaměřené na vývoj custom softwaru, včetně CRM a ERP systémů.
      Hostinec U Zlaté Kotvy

Rodinný podnik, který se snaží být i nadále českým hostincem. Zaměřujeme se ne jenom na českou kuchyni, ale také středoevropskou. Vaříme pouze to, co umíme a co jsme si převzali od maminek a našich babiček. Ilusion art museum Prague

První muzeum v ČR zaměřené na iluzivní umění a trick-art

   Výživový institut

Jsme výživové poradkyně, členky Aliance výživových poradců ČR. Jsme kamarádky, kolegyně, mámy, milovnice dobrého jídla, rekreační sportovkyně, věčně studující….
Prostě stejné jako VY.

Chata Mír

Chata Mír se nachází v malebném prostředí valašských Beskyd, v nadmořské výšce 710m, přímo pod vrcholem hory Radhošť, která patří mezi hojně vyhledávaná turistická centra.


    Leman Sport

  Výhradní dovozce značek MOLTEN a ERREA, nabízíme veškeré zboží a sportovní      pomůcky vhodné a potřebné pro míčové hry a kolektivní sporty.

  Web: lemansport.czbannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS