Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Aktuální informace

Basketbalová neděle na Výtoni

18.10.2022 | Štěpán Srp

Tuto neděli se domácí Výtoň Aréna zaplní basketbalem malým i velkým. Od rána se totiž zaplní dětmi z přípravek, které zde odehrají turnaj Šmoulinka. Po nich nastoupí na řadu kluci o něco vyšší, když Muži A vyzvou lídra tabulky Vysokou nad Labem.


Celý článek

 
 

První nejen přípravné zápasy za námi

Letní prázdniny jsou již za námi a s nimi přišel jak nový školní rok, tak i nová sezóna. Ta navazuje na několika týdenní letní přípravu všech našich týmů. Připraveni a při chuti odehrát první zápasy v sezóně vyrazili naši kluci zahájit novou sezónu. 


Celý článek

 
 

HLEDÁME TRENÉRA MLÁDEŽE

14.09.2022 | Štěpán Srp

Baví Vás práce s dětmi? Baví Vás sportovat a hrát basket? Skvěle, to hledáme právě Vás!


Celý článek

 
 

Představení našich týmů

06.09.2022 | Štěpán Srp

S koncem prázdnin se nám blíží i nová sezóna a s ní nově složené týmy. V nich uvidíte na straně hráčů, ale i na straně trenérů známe tváře, ale i několik tváří nových. V následujícím článku bychom je Vám rádi představili. 


Celý článek

 
 

Začínáme letní přípravu

15.08.2022 | Štěpán Srp

Nastal srpen a všechny naše týmy postupně najíždějí do tréninkového procesu. Postupně se zapojují všechny kategorie od nejmladších až po mužské kategorie. První tréninky u některých kategorií začaly již začátkem srpna a ostatní se postupně přidávají. Dneškem jsou již zapojeny všechny kategorie.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS