Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži "A"

(Po)víkendová rekapitulace #8

Po podzimní prázdninové pauze do soutěží opět nastoupily i zbylé týmy našeho klubu. V čele s Muži A bránili domácí palubovku ještě kluci z kategorie U14. Bojovat o výhry venku naopak jeli kluci U12 a U17. Pojďme se tedy podívat, jak si kdo a kde vedl.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #6

26.10.2022 | Štěpán Srp

Jak jistě všichni víte, v neděli se na domácí Výtoni uspořádala jedna z nejpovedenějších akcí roku - Kids Trophy Šmoulinka. Velice vydařená akce, která přivedla na domácí halu obrovské kvantum fanoušků basketbalu, kteří zde strávili (snad) příjemné nedělní odpoledne. Zároveň se den předem, v sobotu, odehrálo vypjaté utkání Mužů A, kteří vyzvali tým z Holic. A Muži A pokračovali i v neděli, proti neporažené Vysoké nad Labem. A v neposlední řadě si kadeti vybrali první prohru sezóny.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #2

28.09.2022 | Štěpán Srp

Druhý, plně hrací, víkend je za námi, a nejen Muži A mají za sebou svoje první zápasy. Kromě mužů bojovaly na domácí Výtoni i týmy U17 a U14. První venkovní zápas si sehráli i kluci a holky z přípravek, a to na turnaji Šmoulinka.


Celý článek

 
 

(Po)víkendová rekapitulace #1

21.09.2022 | Štěpán Srp

Po startu soutěže U14 minulý víkend se rozjeli a další dvě soutěže. Začala liga U15 a zároveň se sehráli 2 zápasy ligy U19. No a v neděli sehrál svůj chomutovský prvoligový debut Norbert Martišek. Pojďme se na to tedy detailněji podívat v první Rekapitulaci této sezóny.


Celý článek

 
 

První nejen přípravné zápasy za námi

Letní prázdniny jsou již za námi a s nimi přišel jak nový školní rok, tak i nová sezóna. Ta navazuje na několika týdenní letní přípravu všech našich týmů. Připraveni a při chuti odehrát první zápasy v sezóně vyrazili naši kluci zahájit novou sezónu. 


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
© eSports s.r.o. & KK Sokol Vyšehrad RSS