Partneři Sokolu Vyšehrad

Koala 42

Butikové softwarové studio z České Republiky zaměřené na vývoj custom softwaru, včetně CRM a ERP systémů.

Leman Sport

Výhradní dovozce značek MOLTEN a ERREA, nabízíme veškeré zboží a sportovní      pomůcky vhodné a potřebné pro míčové hry a kolektivní sporty.

Web: lemansport.cz

Hostinec U Zlaté Kotvy

Rodinný podnik, který se snaží být i nadále českým hostincem. Zaměřujeme se ne jenom na českou kuchyni, ale také středoevropskou. Vaříme pouze to, co umíme a co jsme si převzali od maminek a našich babiček.

Ilusion art museum Prague

První muzeum v ČR zaměřené na iluzivní umění a trick-art

Výživový institut

Jsme výživové poradkyně, členky Aliance výživových poradců ČR. Jsme kamarádky, kolegyně, mámy, milovnice dobrého jídla, rekreační sportovkyně, věčně studující….
Prostě stejné jako VY.

Chata Mír

Chata Mír se nachází v malebném prostředí valašských Beskyd, v nadmořské výšce 710m, přímo pod vrcholem hory Radhošť, která patří mezi hojně vyhledávaná turistická centra.

The North Face

The North Face, Inc. je americká společnost specializující se na výrobu outdoorového oblečení, obuvi a vybavení. Firma vyrábí jak oblečení a vybavení, které je využíváno v extrémních podmínkách, tak oblečení a vybavení pro běžné podmínky a každodenní použití.