Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži "A"

Muži A: Venku proti USK "B"

04.10.2021 | Štěpán Srp

Ve třetím kole první ligy mužů vyzval náš A tým pražského soupeře z Folimanky, a to rezervu USK Praha. Přestože třetí kolo přineslo naprosto jiný typ basketbalu než předchozí dvě kola, Sokol Vyšehrad stále čeká na první výhru.


Celý článek

 
 

Muži A: Ani druhé kolo nepřináší výhru

28.09.2021 | Štěpán Srp

V druhém kole 1. ligy mužů nastoupil domácí Sokol Vyšehrad proti týmu BK Levharti Chomutov. Náš tým se po těsné prohře minulý týden proti SP Basket pokusil získat první ligové vítězství sezóny doma proti Chomutovu. Bohužel nezvládnutý vstup určil průběh celého zápasu a tým si na svojí první výhru bude muset ještě chvíli počkat.


Celý článek

 
 

Muži A: V prvním utkání nestačíme na SP Basket

22.09.2021 | Štěpán Srp

Muži A zahájili novou sezónu 1. ligy utkáním proti pražskému soupeři SP Basket. Velmi vyrovnané utkání rozhodlo až posledních 5 minut, ve kterých však byli úspěšnější hosté a náš tým podlehl rozdílem 17 bodů. 


Celý článek

 
 

Muži A: Slavie již nad naše síly

29.08.2021 | Štěpán Srp

Tým mužů A vyzval ve svém posledním domácím přípravném utkání tým aspirující na postup do nejvyšší české soutěže, tým SK Slavia Praha. Tomu však vysoce vysokým rozdílem 58 bodů. Domácí přípravu náš tým zakončuje s bilancí 3-1.


Celý článek

 
 

Muži A: Třetí utkání, třetí výhra

28.08.2021 | Štěpán Srp

Muži A pokračují na vítězné vlně a zůstávají v přípravě neporažení. Ustáli i třetí letošní přípravné utkání proti druholigovému Benešovu, který zdolali rozdílem 4 bodů 59:55.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS