Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Rozhovory

Rozhovor s trenérem A týmu Miroslavem Markem

17.03.2021 | Štěpán Srp

Jako další důležitý člověk v rámci našeho klubu, odpovídal na otázky hlavní trenér A-týmu Miroslav Marko. Tým pod dohledem trenéra Marka hraje již 3. sezónu v 1. lize - druhé nejvyšší české soutěži. Výkony našeho hlavního týmu však nebyly jediným tématem rozhovoru. Trenér Marko mluví i o svých oblíbených týmech nebo o tom jak vypadá jeho běžný den.


Celý článek

 
 

Rozhovor s předsedou klubu Lukášem Slabochem

10.03.2021 | Štěpán Srp

V dalším rozhovoru jsme vyzpovídali člověka, který je zodpovědný nejen za fungování celého klubu, ale i za řadu dalších, neméně důležitých, věcí. Co všechno dalšího jako předseda dělá? Jak hodnotí výkony A-týmu a aktuální situaci? A co dělá ve volném čase? Na tyto a další otázky odpovídal Lukáš Slaboch, předseda klubu Sokol Vyšehrad.


Celý článek

 
 

Rozhovor s Tomášem Mrázem o bronzu z Českého poháru

22.02.2021 | Štěpán Srp

Minulý víkend všechny šokoval tým Královských Sokolů, když na Českém poháru v Nymburce vybojoval 3. místo. Součástí týmu z Hradce je i Tomáš Mráz, kterého bylo možné vidět tuto sezónu i v dresu Sokola Vyšehrad.  Celý článek

 
 

Diplom a pochvala pro trenéra Macha

19.02.2021 | Štěpán Srp

"Za správný přístup k trénování a obětavou práci pro děti a mládež. Pro jednoho z nejlepších trenérů dětí a mládeže." Toto pravý diplom, který dostal náš trenér Kryštof Mach za svojí skvělou práci a výchovu těch nejmladších v našem klubu.


Celý článek

 
 

#ACKO | O přípravě a sezóně s kapitánem Filipem Končickým

14.09.2020 | Štěpán Srp

Muži "A" ukončili svoji letní přípravu a chystají se na začátek sezóny v první lize mužů. V rámci přípravy absolvovali svěřenci trenéra Marka čtyři týdny přípravy proložené několika přípravnými utkáními. Již v pátek je ale čeká první oficiální zápas sezóny. Na otázky o letní přípravě i nadcházející sezóně odpovídal kapitán Filip Končický.


Celý článek

 
 
 
 
 

Archiv článků

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS