Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.
2. kolo | Pátek 25.09.2020, 20:00 | SH Folimanka
 

USK Praha "B" - Basket Vyšehrad

80:57

4

Body Sokol Vyšehrad: Chaloupka - 16, Vrťátko - 13, Radovskii - 7, Končický - 6, Mach - 6, Jovanovič - 5, Mráz - 2, Večera - 2, Kadlčík - 0, Plavka - 0, Přibyl - 0

Střelba 3b.: 8/29 (28%)
Střelba 2b.: 13/36 (37%)
Trestné hody.: 7/8 (88%)
Doskoky: 19 + 13
Fauly: 21

Diváci: 56
Komentář
 
 
 

Ve 2. kole druhé nejvyšší české soutěže vyrazil náš "A" tým na své první venkovní utkání této sezóny. Nemusel však jezdit daleko, vyzval tým z pražské Folimanky - USK Praha "B".


Do prvního venkovního utkání vstoupil o poznání lépe soupeř. Již v půlce první čtvrtiny se ujal více jak 10-ti bodového vedení, které si během téměř celého zápasu držel.


Přestože se našim vedení ke konci první čtvrtiny podařilo stáhnout na pouhých 5 bodů (23:18 po prvním hracím období), mladíci z USK hned na začátku druhé čtvrtiny získali svůj deseti-bodový náskok zpět a postupně ho zvýšili až na 15 bodů. Tento rozdíl ještě v průběhu třetího hracího období navýšili na konečný deficit 23 bodů a skóre 80:57 pro rezervu USK Praha.


Celkově velkým problémem během celého zápasu byla pro náš tým obrana, konkrétně pokrytí rychlých protiútoků domácích. Velkou zásluhu na výhře měli zároveň i hráči pendlující z Kooperativy NBL.

 
 
 
Ohlasy

 
 

Komentář křídla Sokolu Vyšehrad a autora 13-ti bodů Lukáše Vrťátka:


Vstup do zápasu se nám nepovedl a celý první poločas se nám nedařilo ubránit rychlý protiútok soupeře. Hráči USK si vytvořilo 20ti bodové vedení, které si udrželi až do konce. Největší problém v naší hře byla obrana, soupeři jsme dovolili dávat jednoduché koše. Byl to druhý soutěžní zápas, víme na čem pracovat a z čeho se poučit.

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS