Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Velké Meziříčí - U15 13:110

08.10.2020 | Petr Ulrych

První vítězný zápas Vyšehradského týmu v letošní sezóně.

5. kolo | Neděle 27.09.2020, 12:30 | SH ZŠ Školní, Velké Meziříčí
 

Velké Meziříčí - Basket Vyšehrad

19:110

6:26 2:38 4:25 7:21
Diváci: 10

Velké Meziříčí:

Basket Vyšehrad: Klofáč Ladislav 39, Kučera David 22, Pulkrábek Šimon 16, Kubišta Tobiáš 13, Bürger Dominik 10, Holeček Viktor 2, Weber Šimon 2, Žejdlík Jakub 2, Bartůněk Johan 0, Zíka Pavel 0

Komentář
 
 
 

Velkou zkouškou bylo už se na zápas dostat. Náš vlak nabral už v Praze podivné hodinové zpoždění a jak se dalo čekat, nepovedlo se zpoždění stáhnout, takže nám ujel vlakový přípoj. Poslední část cesty jsme se tak dopravili narychlo objednanými taxiky a před halu dorazili jak hvězdy NBA. Naštěstí se nám podařilo se opět kvalitně rozcvičit a všichni se náramně nahecovali na druhý pokus porvat se o první letošní výhru. Do zápasu jsme velmi dobře vstoupili, ale z počátku se nám nedařilo proměňovat volné střely. Jakmile jsme zlepšili útočný doskok přidali jsme několik lehkých košů a náš výkon se zlepšil. Ještě do půle jsme se přiměli k obraně po celém hřišti a konečně jsme pochopili, že díky dobré obraně můžeme dát opravdu jednoduché koše. Výkon v druhém poločase se občas překlápěl do uspokojení, ale naštěstí se nám vždycky povedlo v úsecích přidat a tak se náskok nadále zvyšoval. "Jsem moc rád, že se nám povedlo hned v druhém zápase sezóny zaznamenat první výhru a doufám, že nám pomůže do další snahy, především v tréninku". 


bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS