Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

U15 - BC Jihlava - 31:165

05.10.2020 | Petr Ulrych

Na úvod sezóny jsme narazili na velmi basketbalově, ale i fyzicky vyspělý tým z Jihlavy.

4. kolo | Sobota 26.09.2020, 10:30 | Výtoň - aréna
 

Basket Vyšehrad - BC Vysočina

31:165

7:37,13:48,5:40.6:40

Basket Vyšehrad: Kučera David 13, Klofáč Ladislav 5, Pulkrábek Šimon 3, Bürger Dominik 2, Kmošek Martin 2, Kubišta Tobiáš 2, Žejdlík Jakub 2, Bartůněk Johan 1, Weber Šimon 1, Kuchař Lukáš 0

BC Vysočina: Dejmek Lukáš 40, Rokos Adam 26, Hlaváček Tomáš 23, Pešout Vincent 21, Žatečka Tomáš 17, Vraspír Martin 14, Němec Matěj 12, Kourek Lukáš 6, Vrátný Tomáš 6

Komentář
 
 
 

Na úvod sezóny jsme narazili na velmi basketbalově, ale i fyzicky vyspělý tým z Jihlavy. Od začátku jsme bojovali proti celoplošné obraně, která na naše hráče vytvářela velký tlak a nutila nás ke ztrátám. Celý zápas se tak zúžil na naši snahu tuto obranu překonat. Musím říct, že naši hráči se snažili maximálně a pokud se nám podařilo nechybovat dostávali jsme se i přes tuto obranu do jednoduchých situací pro zakončení. Nevyvarovali jsme se však pasáží, kdy nás soupeř zatlačil a my pod tímto tlakem nahromadili spoustu chyb. V tyto úseky soupeř navýšil skóre velmi vysoko. I přes to jsme se až do konce snažili bojovat a za to jsme si vysloužili pochvalu hostujícího trenéra i hráčů. I přes velký rozdíl ve skóre jdeme jistě správnou cestou. Bylo to vidět především na chování hráčů a na hned v prvním zápase skvělém rozcvičení. Musíme dál pokračovat makat a snažit se dál zlepšovat. 

 
 
 
Ohlasy

 
 

Družstvu Sokola Vyšehrad děkujeme za výměnu pořadatelství, poněvadž v naší hale už to nešlo, není nafukovací. Musím říct, že soupeř se snažil nám to znepříjemnit, ale my jsme kvalitou zatím jinde. Bojovali ale do konce a to se cení. V naší hře byly světlé chvilky, ale i chvilky, které by se nám proti těžšímu soupeři zle vymstily. Proto jsme na kluky byli trochu kritičtější, aby si uvědomili, že hrají soutěžní zápas.

bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS