Zakončení sezóny 2020/2021

29.06.2021 | Štěpán Srp

V neděli 26.6. proběhlo oficiální zakončení sezóny v areálu jednoho z našich partnerů JoJo Gym v Dobřichovicích. Účast z řad hráčů byla hojná, od nejmladších až po hráče A týmu. Hráče navíc doplnili i někteří rodiče.

V neděli v 15:00 začalo oficiální rozloučení se sezónou za účasti hráčů, rodičů, trenérů a vedení klubu. Pro zúčastněné bylo v areálu Jojo Gym připraveno grilování pod vedením předsedy klubu Lukáše Slabocha a hospodáře Martina Kunce, pivo a malinovka na čepu a jako zákusek třeba zmrzlina nebo kavá. A protože jako správní sportovci, u nás nikdo bez sportu dlouho nevydrží, byl připraven i beach volejbal, badminton, gymnastická tělocvična a pro odvážlivce i koupání v nedaleké Berounce.

Kromě jídla, zábavy a sportu došlo i na vyhlašování různých soutěží v rámci týmů a přidělování cen za úspěch v soutěži pořádané basketbalovou federací. Zúčastnila se i jedna celebrita a to režisér a herec Jakub Kohák.

Jednoznačně se jednalo o skvělé nedělní odpoledne v příjemném prostředí se spoluhráči, trenéry, rodiči a kamarády.

Děkujeme vedení klubu, že tuto skvělou akci zorganizovalo, děkujeme Jojo Gymu, že poskytl prostory pro tuto akci a panu Válkovi že poskytl tolik masa na gril, že nikdo neměl hlad. A především děkujeme všem vám kdo se zúčastnili a vytvořili takto příjemnou atmosféru.

Doufáme že se zase brzy na podobné akci uvidíme, díky!