Sokol Vyšehrad během prázdnin

24.06.2021 | Štěpán Srp

Tréninky nižších kategorií budou probíhat i během prázdnin. Konkrétně formou soustředění, která budou ve třech různých termínech.

Na léto se chystají 3 soustředění v třech různých týdnech. Chronologicky budou takto

9.-13.8. Dark Trophy miniCAMP

Kde: hala Výtoň a okolí

O Dark Trophy miniCAMP:
Dark Trophy miniCAMP je určen pro motivované začínající i pokročilé hráče/čky ročníků 2007 a mladších. Minicamp se bude konat příměstskou formou v hale Výtoň a dalších sportovištích v okolí.

15.-21.8. 1. ČÁST - Humpolec

23.-27.8. 2. ČÁST - Praha

K testování na Covid-19:
Bylo rozhodnuto, že se budou brát všechny 3 týdny jako celek a vyžadovat se bude potvrzení o negativním antigenním nebo PCR testu při prvním nástupním dni. Do dalšího navazujícího týdne stačí již pouze čestné prohlášení zákonného zástupce, že dítě nemá příznaky a nepřišlo do kontaktu s nakaženou osobou.

V případě jakýkoliv otázek kontaktujte prosím trenéra Kryštofa Macha na email: mach@basketvysehrad.cz

Děkujeme a těšíme se na hojnou účast