Radegastův streetball 2021

V Rožnově pod Radhoštěm se v sobotu 12.6. uskutečnil tradiční Radegastův streetballový turnaj. Na turnaji nechyběli ani naše týmy. Týmů ze Sokola Vyšehrad bylo přihlášeno rovnou 5.

Se zastoupením ve třech z pěti kategorií se naše vyšehradské týmy vrhly to streetbalových soubojů v Rožnově. Přestože se nejednalo o "klasický" basket pět na pět, naše týmy i při hře na jeden koš ve třech zářily. Náš nejmladší tým v kategorii U10-U11 dokonce obsadil první místo!

Nejen v nejmladší kategorii jsme však zaznamenali úspěch. Dařilo se i týmům v kategorii U12-U13, kteří vybojovaly 2. místo a v kategorii U14-U15 kluci získali krásné 3. místo. A aby toho nebylo málo kluci přiváží domů i jednu individuální cenu z dovednostní soutěže.

Komentář k turnaji od trenéra
Kryštofa Macha:
"Na třetím ročníku Radegastova streetballu v Rožnově pod Radhoštěm jsme se zúčastnili hlavní části pro dětské kategorie, s obsazením našich 5 týmů, které na rozpáleném tartanu předvedly vynikající výkony. Pro děti to byla po covidové pauze výborná zápasová atmosféra. Každý z hráčů si odvezl bohaté zkušenosti, zážitek a malou odměnu. Především musíme ocenit nejmladší z výpravy, kteří se umístili ve své kategorii na místě nejvyšším a jeden z členů vyhrál vloženou soutěž o krále střelců. Děkujeme pořadatelům, soupeřům a v budoucnu se těšíme na další ročník."

Kluků moc gratulujeme a snad pojedou i příští rok!