Tým kadetů se tuto sobotu popere o 4 nová místa v extralize U17

16.06.2021 | Štěpán Srp

Tým U17 odehraje tuto sobotu 2 utkání v rámci kvalifikace o extraligu, která se oproti minulé sezónně rozšiřuje o 4 další týmy. Tým trenéra Petra Ulrycha bude mít mimo jiné i výhodu domácího prostředí. Sobotní část kvalifikace skupiny A se totiž odehraje na domácí Výtoň Aréně.

V prvním ranním zápase se náš tým ukáže proti týmu BK Lions Jindřichův Hradec a následně ve večerních hodinách nastoupí proti týmu BK Opava.

V kategorii U17 náš klub hrál minulé roky druhou nejvyšší soutěž a tak chce využít rozšiřování nejvyšší kadetské soutěže a získat jedno ze 4 volných míst. Držme jim tedy v sobotu palce!

Kadeti U17 - Kvalifikace o extraligu, skupina A:
19.6.2021 - 10:00 - Sokol Vyšehrad vs. BK Lions Jindřichův Hradec
19.6.2021 - 14:30 - BK Lions Jindřichův Hradec vs. BK Opava
19.6.2021 - 19:00 - BK Opava vs. Sokol Vyšehrad
*(vše hráno v hale na Výtoni)

Rozpis na ČBF zde.