Sokol Vyšehrad je již i na YouTube

19.04.2021 | Štěpán Srp

Stejně jako zbytek světa se i náš klub snaží technologicky rozvíjet. Nejčerstvějším přírůstkem do portfolia sociálních sítí Sokolu Vyšehrad je i vlastní YouTube kanál!

Nově tedy můžete Sokol Vyšehrad sledovat na YouTube. Na náš kanál budou postupně přibývat různá videa, týkající se všeho kolem klubu. Všechny naše videa budou tedy přehledně na jednom místě.

Aktuálně se na kanále nachází 4 videa. Úplně první náborové video, již sice starší, ale krásná reportáž z tréninku našich mladších žáků, která vyšla v Praha TV. Dále ale také rozhovor s letošní posilou Davidem Chaloupkou nebo také záznam z pořadu Tiki Taka, kde byla oceněna práce našich trenérů.

Založení YouTube kanálu komentuje předseda
Lukáš Slaboch:

"Pozitivní na této době, kdy se nehraje je to, že máme volnější ruce a můžeme náš čas věnovat tématům, která jsme během sezony odsunovali na …až bude čas. Mezi taková témata patří zlepšení komunikace ven z klubu, prostřednictvím sociálních sítí, našeho webu a YouTube kanálu. Na obsahu se podílí širší okruh členů, včetně trenérů a hráčů. V této souvislosti u nás vznikla i nová pozice pro Štěpána Srpa, který je za tuto komunikaci zodpovědný. Pokud máte nějaký tip nebo nápad na téma, rozhovor, video budeme rádi, pokud nám ho sdělíte na email office@basketvysehrad.cz"
Lukáš Slaboch

Neváhejte a běžte mrknout na nový kanál Sokolu Vyšehrad na YouTube zde nebo přes ikonu, která je nově na úvodní stránce
v pravém horním rohu.