Rozhovor se starostou TJ Vyšehrad na stránkách Pražského strážníka

13.04.2021 | Štěpán Srp

Věděli jste, že součástí haly na Výtoni byla restaurace? A že v budově je i malý nákladní výtah? Toto a mnohem víc se dozvíte v měsíčníku Městské policie hlavního města Prahy, kde vyšel článek se starostou TJ Vyšehrad - Jakubem Kruckým.

Velmi zajímavý a čtivý článek, dává čtenáři náhled do současnosti i historie tělocvičné jednoty Sokolu Vyšehrad. V článku se dozvíte mimo jiné, kdy byl Sokol Vyšehrad založen, kolik stála a co všechno předcházelo vybudování naší tělocvičny na Výtoni.

Součástí článku je i krátký rozhovor se starostou Jakubem Kruckým, který je ve své čestné funkci od dubna 2019. Starosta vysvětluje historii Sokolu Vyšehrad, ale mluví i o své funkci a jeho celoživotní lásce k Sokolu.

Děkujeme Pražskému strážníku za povedený článek, a hlavně starostovi Jakubovi Kruckému, za to že je skvělým starostou Vyšehradu!

Celý článek naleznete v měsíčníku Městské policie hlavního města Prahy zde.