Kemp Summer Basketball se blíží!

06.04.2021 | Štěpán Srp

Již 5. ročník basketbalového tábora Summer Basketball se odehraje v červenci a náš klub si to nenechá ujít! Jako jeden z trenérů se totiž na kempu objeví trenér Jan Kefurt.

Summer Basketball je pražský příměstský basketbalový kemp pro děti. Tento rok se ho mohou zúčastnit chlapci i dívky roku narození 2008 až 2013 a to ať už jako basketbalový začátečníci, tak i pokročilí.

Na programu jsou nejen basketbalové tréninky, zápasy a turnaje, ale i další míčové a atletické sporty. Nebude chybět ani celotáborová hra.

Náš klub je nejen dlouholetým podporovatelem Summer Basketballu, ale je i jeho součástí. Jako jeden z trenérů se na kempu objeví trenér kategorií U17, U19 a asistent trenéra mužů,
Jan Kefurt.

Kemp bude probíhat od 5. do 9. července od 8:00 do 17:00 ve sportovním areálu ZŠ Jana Wericha.

Určitě nepropásněte šanci se přihlásit a přijďte si zahrát basket na Summer Basketball!

Odkaz a přihláška na kemp zde.