Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

#ACKO | Venku s rezervou USK PRAHA

24.09.2020 | Štěpán Srp

Venku s rezervou USK Po neúspěšném prvním kole a prohře s Lokomotivou Plzeň, vyzve tento pátek vyšehradský "A" tým pražského rivala z Folimanky - USK PRAHA "B". 

Tým převážně složený z mladých hráčů není pro vyšehradské fanoušky ani hráče ničím novým. V minulé sezóně se týmy dvakrát potkaly v základní skupině 1. ligy, kde však obě utkání skončila šťastněji pro tým USK. 

S USK se však Muži "A" potkali i během letní přípravy. Na domácí palubovce sice podlehli výsledkem 81:90, avšak 3 dny poté dokázali tým z Folimanky udolat rozdílem deseti bodů - 65:75.

"Stejně jako v prvním kole budeme chtít bojovat o výhru. V přípravě jsme s USK hráli 2x a každý bral 1 výhru, takže je vše otevřeně. Pokud chceme zvítězit musíme zlepšit práci na obranné polovině a omezit přísun jednoduchých košů. Očekávám velmi rychlý basketbal a určíte bude záležet kolik pendlujících hráčů z KNBL nasadí soupeř." předpovídá asistent trenéra
Jan Kefurt

Zatímco náš tým vstupuje již do druhého ligového utkání, rezerva USK Praha bude mít v pátek svoji letošní premiéru, neboť páteční zápas se Sokolem Pražským byl minulý týden odložen. 

V minulé sezóně skončilo USK na průběžném 8. místě ve skupině "D" (o 7. - 12. místo). V době přerušení mělo bilanci 16 výher a 7 proher v čele s nejlepšími střelci Vyroubalem (15.4 ppg) a Bátovským (16.3 ppg). 


Druhé kolo #1LIGYMUZU proti USK Praha "B" začíná v pátek 25.9. od 20:00 na pražské SH Folimanka.

Živý přenos na Tvcom zde.

Živé statistiky můžete sledovat zde.

 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS