Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

#ACKO | Preview - První ligový zápas proti Plzni

16.09.2020 | Štěpán Srp

Čekání všech fanoušků i hráčů (nejen) Sokola Vyšehrad se blíží ke konci. Po půlroční pauze se v pátek opět vrací 1. liga. Náš tým přivítá na domácí půdě soupeře ze západních Čech - Lokomotivu Plzeň.

Tým z Plzně je pro náš tým již velmi známý. V minulé sezóně jsme na tento tým narazili, jak v základní části, tak v nadstavbě Play out.

Začátek sezóny a zápas s BK Lokomotiva Plzeň hodnotí asistent trenéra Jan Kefurt:
"V první řadě bych chtěl říct, že už se všichni těší na první soutěžní utkání a také doufáme, že nenastanou žádné komplikace s ohledem na momentální "šílenství" korona viru. Máme za sebou určitě nejdelší přípravu za poslední roky a to se týká jak tréninků, ale i herní praxe. Tým se povedlo výrazně omladit a tím se dostala dobrá a zdravé energie do všech činností na hřišti i mimo něj."

Před předčasným ukončením sezóny byl tým ze západu na průběžném 4. místě v Play out s bilancí 9 výher, 14 proher. Pro srovnání, naši se nacházeli o tři příčky níže s bilancí 5-18.

"Co se týče našeho soupeře, tak Plzeň jsme 2x v minulé sezóně dokázali porazit a určitě to bude cílem i v pátek. Soustředit se budeme především na nás herní projev jak v útoku, tak o v obraně. Žádný extrémní scouting soupeře. Klíčový faktor by mohlo hrát i domácí prostředí." dodává asistent Kefurt.

První domácí utkání proti Lokomotivě Plzeň začíná v pátek 18.9. od 19:00 na domácí Výtoň Aréně.


Živý přenos na Tvcom zde.

Online živé statistiky zde.

 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS