Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Muži "A" | PREVIEW- První přípravné utkání

14.08.2020 | Jan Kefurt

Muži "A" přivítají v úterý v 18 hodin na domácí palubovce nově sestavený tým Slavia Praha, aby poměřili síly v prvním přípravném zápase.

Náš "A" tým se v úterý, poprvé po půlroční nedobrovolné koronavirové pauze, představí svým divákům na půdě domácí Výtoň Arény. Hráči pod vedením trenéra Marka vyzvou v přípravném utkání nově složený tým Slavia Praha.

Do zápasu však nepůjdou nepřipraveni. Již před letními prázdninami měl tým atletickou a basketbalovou přípravu. Na tu navázal ihned počátkem srpna a to atletickými tréninky pod vedením Romana Radovskiiho a klasickými basketbalovými tréninky. Je to tedy v půlce letní přípravy, kdy Vyšehradští vyzvou svého budoucího soupeře z 1.ligy, aby nově nabyté dovednosti vyzkoušely.

První přípravné utkání vyhlíží i asistent trenéra
Jan Kefurt:
"My jsme hlavně rádi, že kromě zahájení tréninkového procesu můžeme po dlouhé pauze nastoupit k oficiálnímu, i když zatím přípravnému utkání. Máme za sebou zatím 2 týdny přípravy, kde zatím převažovala kondiční stránka nad tou basketbalovou. Tým prošel vcelku velkou generační proměnou a máme k dispozici velký počet hráčů včetně posil, které oficiálně představíme po ukončení přípravy. Nyní hráči bojují o svoje minuty a určitě budou zajímavé sledovat jak se to projeví na hřišti."

Dorazte tedy, po půl roční pauze, podpořit Sokol Vyšehrad!
V úterý 18.8 v 18:00 na Výtoň Aréně

Odkaz na Facebookovou událost zde.

 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS