Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

MUŽI "A" | PREVIEW - V pátek doma od 19:00 proti Košířím

03.01.2020 | Norbert Martišek

Hráči Sokola Vyšehrad nastoupí v pátek doma v rámci čtrnáctého kola 1. ligy mužů proti Basket Košíře.

"Čeká nás první utkáni v tomto kalendářním roce a i když se to nemusí zdát, je velmi klíčové. Pražský celek Basket Košíře se sice krčí na posledním místě a výsledky posledních utkání a i vlastně toho posledního, vzájemného, favorizují nás. Ovšem soupeř přes Vánoce posílil a určitě nechce spadnout z 1.ligy. Výhra v tomto utkání bude důležitá do další fáze soutěže, kdy se v play-out fázi spojí "česká" skupina s tou "moravskou" a může se stát opravdu cokoliv," říká k utkání asistent trenéra Jan Kefurt.

V prvním klání této sezóny se nám podařilo na venkovním hřišti zvítězit (50:68). V tomto utkání se nám dařilo omezit zbytečné ztráty na minimum a také nám vycházelo proměňovat střelbu za tři body. "Pokud chceme uspět musíme hrát rychlý a energicky basketbal. Klíčové bude taky omezit nevynucené chyby a pokrýt klíčové hráče soupeře, kteří jsou nebezpeční hlavně pro střelbě z delší vzdálenosti. Na obranném doskoku by nám měl prospět návrat Jaroslava Tyrny, který byl stavebním kamenem týmů a po pauze se vrací opět na palubovku," dodává Jan Kefurt.

Domácí zápas proti Basket Košíře startuje v 19:00. V živém přenosu ho bude vysílat TVCOM.

Živý přenos:
https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-1-liga/Cast-Zakladni/Pohlavi-Muzi/Sezona-2019-2020/181805-Sokol-Vysehrad-Basket-Kosire.htm?fbclid=IwAR1Xq5DrNVbmKCn7UYfhdeim5baK9jBikkyVRMDTqNOe-VedqdltutB-OZw

Statistiky:
https://www.fibalivestats.com/u/CBFFE/1465705/?fbclid=IwAR1ag0wG2T930dp6ghWoo4Akk_7V718g6bsptbRzLSSG-huwmf8wEgHECvQ

 
bannery
 
KK Sokol Vyšehrad - kontakt: david.simon@esports.cz RSS